Chip in: Japan

теґи: 8-bіt, Japan, Pixelh8, TCTD, chiptune, video game musuc, Червоний Хрест, землетрус, компіляція, музика, пожертви

chipinjapancover14 березня, після руйнівного землетрусу в Японії, на ресурсі 8bitcollective, котрий є одним з найбільших та найвідоміших 8-бітних ресурсів світу, американський музикант-чіптюнер  Pixelh8 (справжнє ім'я – Matthew C. Applegate) запропонував створити компіляцію чіп-музики, котра матиме на меті збір коштів для постраждалих в Японії.

Свою підтримку зголосився надати інший чіптюнівський ресурс True Chip Till Death, котрий й розмістив в себе інформацію про збір коштів та новини, що його стосуються. Ідею підтримало багато 8-бітних музикантів, відповідно до останнього оновлення, їх уже понад сто. Вони надали свої треки, котрі укладені в один великий альбом чіп-музики, отримати який можна, перерахувавши кошти на сторінці пожертв. Немає ні мінімальної ні максимальної суми пожертв – кожен надсилає стільки, скільки може чи вважає за потрібне. Розпорядником коштів виступає Червоний Хрест. Спочатку організатори планували зібрати суму в 5000$, але цієї цифри досягнуто раніше,ніж очікувалося, тому було вирішено продовжити збір до 7500$. Після перерахунку коштів, донори зможуть отримати доступ до сторінки завантаження архіву.

Pixelh8 та TCTD вдалося долучити до проекту таких відомих чіптюнерів та video game musicians, як:  little scale, Stu, receptors, µB, 8 Bit Weapon, Glomag, PANDAstar, Da Pantz, Comptroller, Saskrotch, Danimal Cannon, ComputeHer, 8GB etc. На даний момент зібрано понад 5700$. Якщо Ви любите 8-бітну музику, ностальгуєте за старими-добрими мелодіями, котрі слухали, рубаючи Dendy-, Sega-, Nintendo-монстрів, качок та інших піксельних героїв, а також бажаєте допомогти постраждалими японцями, то ця компіляція саме для Вас.